elektroniczny pomiar czasu systemem MYLAPS

B4SPORT w Holandii

Jako preferowany partner MYLAPS w Polsce, zostaliśmy zaproszeni do udziału w MYLAPS Customer Conference 2015 w Holandii. Dzięki temu mieliśmy okazję poznać nowoczesne rozwiązania wpływające na jakość organizacji zawodów sportowych oraz obsługi technologii pomiaru czasu.

Pierwszego dnia timerzy skupili się na zdobywaniu doświadczenia w obsłudze systemów do pomiaru czasu. Sesje dotyczące sprzętów ProChip, BibTag i ChampionChip okazały się bardzo pomocne, ponieważ wszelkie informacje związane z jeszcze lepszą obsługą sprzętu pochodziły od samych producentów.

Dział sprzedaży i marketingu przyglądał się funkcjonalnościom systemu rejestracji i aplikacji mobilnej firmy MYLAPS. Dzięki temu mogliśmy porównać oprogramowanie Holendrów z naszą platformą B4SPORT ONLINE.

Drugiego dnia, prócz odwiedzin biura MYLAPS oraz produkcji, gdzie mogliśmy porozmawiać bezpośrednio z inżynierami, sprawdziliśmy na własnej skórze działanie systemu TimePoint, który działa na profesjonalnym torze wrotkarskim w Haarlem. Po tej fascynującej formie aktywności fizycznej, udało nam się dokładnie przyjrzeć działaniu systemu.

Niezwykle owocne okazały się spotkania z partnerami MYLAPSA z niemal całej Europy oraz części Azji i Afryki. Zarówno poznaliśmy rozwiązania jakie towarzyszą profesjonalnym imprezom sportowym na całym świecie, ale również sami pochwaliliśmy się wyjątkowymi zawodami, które mamy okazję wspierać w Polsce.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z naszego wyjazdu.

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz