BibTag SystemMYLAPS logo for white background PNG file

BibTag firmy MYLAPS to system, który przyczynił się do znacznego zwiększenia jakości elektronicznego pomiaru czasu na zawodach na całym świecie. Dzięki niezawodności i prostocie obsługi urządzeń otrzymujesz gwarancję profesjonalnego zorganizowania zawodów oraz zyskujesz cenny czas, potrzebny Tobie do innych spraw logistycznych.

Stworzyliśmy niezawodne oprogramowanie B4SPORT ONLINE, które perfekcyjnie współgra z systemem BibTag. Dzięki temu zarządzanie całymi zawodami przebiega szybko i bezproblemowo.

System BibTag sprawdzi się idealnie, jeśli:

MYLAPS BibTag SystemOczekujesz dokładnego pomiaru czasu

Potrzebujesz niezawodności na poziomie 99.8%

Organizujesz masowe wydarzenia sportowe

Musisz oszczędzić czas na kwestiach logistycznych

Pragniesz zadowolić wymagających uczestników i przyciągnąć do siebie kolejnych

Jak działa BibTag System?

  • Identyfikator włącza lub wyłącza mierzenie czasu, gdy zawodnik zbliży się do maty
  • Mata odbiera sygnał z urządzenia
  • Dekoder odczytuje dane każdego zawodnika i wysyła do bazy
  • Wszystkie wyniki dostępne są na komputerze
Działanie BibTag

Interesuje Cię BibTag System? Napisz lub zadzwoń: 720 855 445

Interesuje Cię BibTag System? Napisz lub zadzwoń: 720 855 445

Decydując się na BibTag System otrzymujesz od nas:

MYLAPS BibTag

MYLAPS BibTag

Zawodnik umieszcza numer startowy wraz z przyczepionym do niego identyfikatorem na klatce piersiowej. Urządzenie wysyła sygnał radiowy (UHF) w momencie wkroczenia sportowca na matę i rejestruje jego dokładny czas.

MultiSports Tag

Nowoczesne urządzenie przystosowane do pomiaru czasu na zawodach triathlonowych. Wodoodporny pasek zakładany na kostkę może być noszony pod kombinezonem pływaka. Dzięki przemyślanej formie zapewnia zawodnikom odpowiedni komfort. Zewnątrz pasek pokryto warstwą wytrzymałego materiału Tyvek.

MYLAPS Modular Mats

Maty ustawia się na starcie, mecie lub innych punktach trasy. Aktywują BibTagi, gdy zawodnik znajdzie się w ich pobliżu. Urządzenia odbierają sygnał od każdego identyfikatora, ponieważ działają jak anteny.

MYLAPS BibTag Portable DecoderMYLAPS BibTag Portable Decoder

Dekodery są bezpośrednio połączone z matami. Ich zadaniem jest odczytywanie sygnałów wszystkich zawodników, jakie odbierają maty.

MYLAPS Start Button

Proste w obsłudze urządzenie, które zastępuje pistolet startowy. Wystarczy MYLAPS BibTag Start Buttonpodłączyć je do dekodera i nacisnąć, aby dać uczestnikom znać o starcie wyścigu. Jeden Start Button może obsługiwać jednocześnie cztery systemy BibTag.

BibTag USB ReaderUSB-Desk-Reader

Jest to idealne urządzenie do skanowania BibTagów. Dzięki czytnikowi sprawdzisz m.in. czy czas zawodnika został wprowadzony poprawnie do bazy, czy zawodnik jest zarejestrowany do biegu oraz czy odebrał odpowiednią dla siebie koszulkę przed wyścigiem. Czytnik USB podłącza się do komputera, przez co masz możliwość szybkiego kontrolowania całej sytuacji na ekranie.

MYLAPS Toolkit SoftwareToolkit software

Maksymalnie uproszczone w obsłudze oprogramowanie pozwala na zarządzanie sprzętem i zapisywanie wszystkich danych na twoim komputerze.

System BibTag sprawdził się na największych imprezach sportowych na świecie:

Sprawdź nasze inne systemy do pomiaru czasu

CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?