TimePoint SystemMYLAPS logo for white background PNG file

Czy wiesz, że możesz stworzyć trasę treningową w swoim rejonie lub klubie sportowym?

Jeśli reprezentujesz miasto, klub sportowy lub po prostu uwielbiasz sport i chcesz promować zdrowy tryb życia w Twojej okolicy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zrobić. Dzięki systemowi TimePoint firmy MYLAPS stworzysz trasę treningową wszędzie tam, gdzie panują do tego odpowiednie warunki.

483980290cd55790e1c14dff582363d4_normalWyobraź sobie, że w Twoim mieście znajduje się park często wykorzystywany przez biegaczy lub rowerzystów. Pomyśl, że w tym miejscu możesz zamontować punkty pomiaru czasu. Teraz każdy sportowiec, posiadający odpowiednie chipy firmy MYLAPS, może trenować na świeżym powietrzu w przyjaznej atmosferze i nie martwić się o zapisywanie swoich wyników. To samo możesz zrobić w swoim klubie sportowym.

TimePoint System jest stworzony w oparciu o technologię firmy MYLAPS. Ustawione na trasie anteny odczytują sygnał z chipów i zapisują konkretny czas sportowca. Wyniki mogą być na bieżąco wyświetlane i aktualizowane na telebimach umieszczonych na trasie, w zależności od Twoich założeń organizacyjnych. Rezultaty zapiszą się również na komputerze oraz w Internecie.

Działanie TimePoint

Interesuje Cię TimePoint System? Napisz lub zadzwoń: 720 855 445

Interesuje Cię TimePoint System? Napisz lub zadzwoń: 720 855 445

Już ponad 20 milionów sportowców na całym świecie korzysta z systemu TimePoint. Technologia sprawdza się nie tylko w sportach biegowych i rowerowych, ale także w pływaniu, narciarstwie, łyżwiarstwie i jeździe na rolkach.

Oto niektóre miejsca w których zainstalowano system TimePoint:

  • PGE Arena, Gdańsk, Polska

  • LA Velodrome, Los Angeles, USA

  • National Cycling Centre, Manchester, Wielka Brytania

  • Utah Olympic Oval, Salt Lake City, USA

  • Eisstadion, Grefrath, Niemcy

  • Torsby Ski Tunnel, Szwecja

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Sprzęt do pomiaru czasu

Sprzedaż sprzętu do pomiaru czasu holenderskiej firmy MYLAPS, który wykorzystuje się na Olimpiadzie