Zawody rowerowe z B4SPORT

Jeśli organizujesz zawody rowerowe, to mamy dla Ciebie szereg sprawdzonych usług

Sprzęt do pomiaru czasu

Sprzedaż sprzętu do pomiaru czasu na zawody rowerowe holenderskiej firmy MYLAPS, który wykorzystuje się na Olimpiadzie

W zależności od tego w jakich zawodach rowerowych się specjalizujesz, czy jest to kolarstwo górskie czy szosowe, możemy dostarczyć Tobie idealny sprzęt do elektronicznego pomiaru czasu. Urządzenia firmy MYLAPS sprawdzą się w każdych ekstremalnych warunkach.

Do zawodów rowerowych sprawdzi się każdy z oferowanych przez nas systemów. Ważne jest, aby dobrać odpowiednie urządzenie do pomiaru czasu. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy lub dowiedz się więcej o sprzęcie do pomiaru czasu na zawodach kolarskich klikając tutaj.

Zawody rowerowe czy biegowe zorganizowane na najwyższym poziomie nie obejdą się bez profesjonalnego oprogramowania, które ułatwi i przyspieszy zarządzanie imprezą. Dzięki systemowi B4SPORTONLINE.PL zaoszczędzisz wiele czasu. Kliknij, by się przekonać.

Nawet najlepiej zorganizowane zawody potrzebują odpowiedniego wsparcia marketingowego. Dlatego wychodzimy na przeciw Twoim potrzebom i oferujemy skuteczne metody promowania zawodów sportowych. Sprawdź, co oferujemy.

Organizujesz zawody rowerowe? Napisz lub zadzwoń: 720 855 445

Organizujesz zawody rowerowe? Napisz lub zadzwoń: 720 855 445