Wsparcie zawodów triathlonowych

Jeśli organizujesz zawody triathlonowe, to mamy dla Ciebie szereg sprawdzonych, specjalnie dostosowanych usług

Sprzęt do pomiaru czasu

Sprzedaż sprzętu do pomiaru czasu holenderskiej firmy MYLAPS, który wykorzystuje się na Olimpiadzie

MultiSports Tag

Do pomiaru czasu na zawodach triathlonowych idealnie sprawdzi się nowoczesne urządzenie MultiSports Tag, które jest częścią systemu BibTag. Jest to wodoodporny pasek zakładany na kostkę zawodnika, którego zewnątrz pokryto wytrzymałym na rozdarcia materiałem Tyvek.

Chip został wbudowany w wodoodporny pasek. Dzięki tej przemyślanej formie jest on praktycznie nieodczuwalny przez sportowca. Zawodnicy zakładają opaskę przed startem i zdejmują ją dopiero po ukończeniu zawodów.

MYLAPS MultiSports Tag

Organizujesz triathlon? Napisz lub zadzwoń: 720 855 445

Organizujesz triathlon? Napisz lub zadzwoń: 720 855 445

MultiSports Tag to rekomendowane przez nas i producenta MYLAPS urządzenie do pomiaru czasu na zawodach triathlonowych. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.

W zależności od wielkości organizowanego przez Ciebie triathlonu oraz funduszy jakimi dysponujesz, możesz skorzystać z innych systemów firmy MYLAPS. W zawodach triathlonowych równie dobrze sprawdzą się urządzenia:

Zawody triathlonowe zorganizowane na najwyższym poziomie nie obejdą się bez profesjonalnego oprogramowania, które ułatwi i przyspieszy zarządzanie imprezą. Dzięki B4SPORT ONLINE zaoszczędzisz wiele czasu. Kliknij, by się przekonać.

Nawet najlepiej zorganizowane zawody potrzebują odpowiedniego wsparcia marketingowego. Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i oferujemy skuteczne metody promowania zawodów. Sprawdź, co oferujemy.