w trakcie biegu kobieta

Ubezpieczenia UDAO – złoto dla biegaczy

Organizacja udanych zawodów sportowych wymaga więcej niż tylko dobrej logistyki i planowania. Kluczowe jest również zapewnienie uczestnikom poczucia bezpieczeństwa. Ubezpieczenia UDAO, dostępne teraz na platformie B4SPORTONLINE.PL, zapewniają właśnie to poczucie bezpieczeństwa. To szansa dla organizatorów zawodów sportowych, aby zwiększyć zadowolenie uczestników.

Czym jest ubezpieczenie UDAO

Powrót do menu

Ubezpieczenia UDAO to nowość na platformie B4SPORTONLINE (sprawdź także TrackSMS – śledzenie zawodnika), ta innowacyjna usługa umożliwiająca sportowcom zakup ubezpieczenia na wypadek różnych nieprzewidzianych okoliczności, które mogą się zdarzyć przed lub podczas zawodów sportowych.

Uczestnicy mogą wybierać spośród trzech rodzajów ubezpieczenia: Rehabilitacja, Nieszczęśliwy wypadek oraz Rezygnacja. Każda z tych kategorii oferuje różne pakiety, dostosowane do różnych potrzeb i budżetów.

ubezpieczenia udao

Nie trać czasu na szukanie. Emocje prosto na Twój telefon.

Rodzaje Ubezpieczeń UDAO

Są trzy rodzaje ubezpieczeń a ich składka jest ustalana dynamiczne dla każdego biegacza. Poniżej prezentujemy symulację kosztów / składki ubezpieczeniowej.

Powrót do menu

Ubezpieczenie rehabilitacyjne

 • Pakiet Komfort: Suma ubezpieczenia do 10 000 zł (składka ubezpieczeniowa 11,69 zł). Obejmuje zwrot kosztów w przypadku złamania kości lub urazu ciała w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Okres ubezpieczenia: od godziny startu do przekroczenia linii mety.
 • Pakiet Premium: Suma ubezpieczenia do 15 000 zł (składka ubezpieczeniowa 16,00 zł). Obejmuje te same zdarzenia co Pakiet Komfort, z wyższą sumą ubezpieczenia. Okres ubezpieczenia: od godziny startu do przekroczenia linii mety.

Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

 • Pakiet Komfort: Suma ubezpieczenia do 100 000 zł na wypadek śmierci, do 10 000 zł na złamania i do 5 000 zł na urazy (składka ubezpieczeniowa 8,93 zł). Okres ubezpieczenia: od godziny startu do przekroczenia linii mety.
 • Pakiet Premium: Suma ubezpieczenia do 125 000 zł na wypadek śmierci, do 12 500 zł na złamania i do 5 000 zł na urazy (składka ubezpieczeniowa 9,50 zł). Okres ubezpieczenia: od godziny startu do przekroczenia linii mety.

Ubezpieczenie od rezygnacji

 • Pakiet Basic: Suma ubezpieczenia do 1 500 zł (składka ubezpieczeniowa 10,00-40,00 zł). Obejmuje zwrot kosztów w przypadku rezygnacji z powodu losowych zdarzeń, takich jak choroba, śmierć bliskiej osoby, utrata pracy. Okres ubezpieczenia zgodny z OWU.
 • Pakiet Premium: Suma ubezpieczenia do 5 000 zł (składka ubezpieczeniowa 10,00-40,00 zł). Obejmuje te same zdarzenia co Pakiet Basic, z wyższą sumą ubezpieczenia. Okres ubezpieczenia zgodny z OWU.

Korzyści dla organizatorów i zawodników

Powrót do menu

Dla organizatorów

 • Zwiększenie satysfakcji uczestników. Umożliwienie zakupu ubezpieczenia daje uczestnikom spokój ducha, co może przełożyć się na większą lojalność i chęć uczestnictwa w przyszłych wydarzeniach sportowych.
 • Przyciągnięcie większej liczby uczestników. Wiedza o dostępności ubezpieczeń może zachęcić więcej sportowców do rejestracji na Twoje wydarzenie, szczególnie tych, którzy obawiają się ryzyka lub lubią otrzymywać wszystko w jednym miejscu (wygoda).
 • Przewaga konkurencyjna. Oferowanie kompleksowych opcji ubezpieczeń sprawia, że Twoje wydarzenia wyróżniają się na tle innych, oferując dodatkowy atut, który może przyciągnąć więcej uczestników.

Dla zawodników

 • Prostota procesu. Integracja ubezpieczeń UDAO w procesie rejestracji na zawody sportowe to prosty krok do tego by uczestnik w jednym miejscu mógł opłacić start biegu oraz ubezpieczenie.
 • Oszczędność czasu. Nie ma potrzeby szukania ubezpieczenia na własną rękę. Wszystkie opcje ubezpieczenia są podane w formularzu rejestracji na zawody.
 • Bezpieczeństwo. Zawodnik może ubezpieczyć swój start, dzięki czemu otrzyma rekompensatę w przypadku kiedy nie będzie mógł wystartować w biegu – złamana noga, zerwany mięsień, czy zwykła grypa, nie są już przeszkodą!

Dla organizatora: jak włączyć Ubezpieczenia UDAO?

Powrót do menu

Integracja ubezpieczeń UDAO w Twoich zawodach jest prosta. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i aktualizacjami, zapewniając płynny proces integracji. To doskonała okazja, aby przetestować usługę i zobaczyć, jak dobrze zostanie przyjęta przez Twoich uczestników.

Dla bardziej szczegółowych informacji o ubezpieczeniach UDAO, odwiedź udao.pl.

Dzięki ubezpieczeniom UDAO zapewnisz swoim uczestnikom większe poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji, co może znacząco podnieść jakość i sukces Twoich zawodów sportowych. Nie przegap tej okazji, aby podnieść swoje wydarzenia na wyższy poziom.

Podsumowanie

Powrót do menu

Ubezpieczenia UDAO to kolejny krok w kierunku stworzenia bardziej przyjaznych dla zawodników imprez sportowych. Kompleksowa ochrona i elastyczne opcje ubezpieczeń pozwalają uczestnikom czuć się bezpiecznie i skoncentrować na osiąganiu sportowych celów. Wprowadzenie tej usługi na platformie b4sportonline.pl nie tylko zwiększa satysfakcję uczestników, ale również istotnie wyróżnia Twoje wydarzenia na tle innych.

Warto również wspomnieć o usłudze Track SMS, która doskonale wpisuje się w tę ideę. Track SMS to innowacyjna usługa, umożliwiająca uczestnikom na bieżąco śledzenie wyników i przeżywanie emocji związanych z zawodami w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji na temat tej usługi można znaleźć na stronie Track SMS.

Te nowoczesne rozwiązania sprawiają, że Twoje zawody sportowe stają się bardziej atrakcyjne i przyjazne dla uczestników, co przekłada się na ich większe zadowolenie i lojalność.

 

Do zobaczenia na trasie!

 

Zdobądź szczyty wyszukiwań z B4INTERNET

Mierzysz wysoko? Skorzystaj z obsługi pomiaru czasu na imprezach sportowych przez B4SPORT oraz z platformy do organizacji i zapisów zawodów sportowych B4SPORTONLINE

1 komentuj

Trackbacks & Pingbacks

 1. […] to innowacyjna usługa (jedna z kilku wprowadzonych w ostatnim czasie – Ubezpieczenia UDAO – czym są) , pozwalająca na śledzenie wyników danego zawodnika za pośrednictwem wiadomości SMS. Usługa […]

Komentarze wyłączone