tracksms

TrackSMS – emocje w zasięgu ręki

TrackSMS to nowa usługa oferowana przez B4SPORT, która umożliwia śledzenie wyników zawodników poprzez wiadomości SMS. Dzięki temu zarówno zawodnicy, jak i kibice mogą na bieżąco monitorować postępy konkretnego zawodnika podczas zawodów obsługiwanych przez system pomiaru czasu B4SPORT.

Czym jest TrackSMS?

Powrót do menu

TrackSMS to innowacyjna usługa (jedna z kilku wprowadzonych w ostatnim czasie – Ubezpieczenia UDAO – czym są) , pozwalająca na śledzenie wyników danego zawodnika za pośrednictwem wiadomości SMS. Usługa jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych, pod warunkiem, że impreza jest obsługiwana przez system pomiaru czasu B4SPORT.

Wyobraź sobie emocje, gdy Twój ulubiony zawodnik staje na starcie. TrackSMS sprawia, że możesz odczuwać te same napięcia i radość, otrzymując na bieżąco informacje o jego postępach. Od startu, przez kluczowe momenty na trasie, aż po triumfalne przekroczenie linii mety – każda wiadomość dostarczana bezpośrednio na Twój telefon pozwala Ci być częścią wydarzenia.

Szczegóły usługi oraz rejestracja śledzenia, odbywa się na stronie https://b4sportonline.pl/tracksms/

tracksms

Nie trać czasu na szukanie. Emocje prosto na Twój telefon.

Jak działa TrackSMS?

Powrót do menu

Proces śledzenia wyników jest niezwykle prosty i intuicyjny:

  1. Usługę można zakupić do śledzenia zawodnika na imprezie sportowej obsługiwanej przez pomiar czasu B4SPORT. Nie musisz być zawodnikiem by wykupić śledzenie – od teraz jako kibic jesteś jeszcze bliżej emocji.
  2. Rejestracja odbywa się na https://b4sportonline.pl/tracksms/
  3. I tyle! Użytkownik otrzymyma pakiet SMS-ów z informacjami o rozpoczęciu biegu, przekroczeniu określonych międzyczasów i o ukończeniu biegu. Każdy SMS jest wysyłany natychmiast po zarejestrowaniu zawodnika na danym punkcie pomiarowym.

Korzyści dla użytkowników

Powrót do menu

Dla organizatorów

  • Przyciągnięcie większej liczby uczestników i kibiców.
  • Zwiększenie zaangażowania widzów i rodzin zawodników.

Dla zawodników

  • Możliwość śledzenia rywali i dostosowywania tempa biegu.
  • Motywacja do lepszych wyników dzięki bieżącym informacjom.

Dla kibiców

  • Bezpośredni dostęp do informacji o postępach zawodników.
  • Brak konieczności szukania wyników online.
tracksms

Szczegóły techniczne

Powrót do menu

Aby wykupić śledzenie wystarczy odwiedzić B4SPORT TrackSMS. Usługa przesyła użytkownikowi pakiet smsów składających się z informacji m.in.: o starcie zawodnika, przebiegnięciu przez międzyczasy (jeżeli są obsługiwane na zawodach) i o zakończeniu biegu przez zawodnika.

Pamiętajmy, że to usługa sms, więc przypadku słabego zasięgu mogą wystąpić opóźnienia w dostarczaniu SMS-ów, jednak jako B4SPORT dokładamy wszelkich starań, aby minimalizować takie przypadki.

Przyszłość TrackSMS

Powrót do menu

Jest to nowa usługa, a co za tym idzie, jej funkcjonalności to dopiero kropla w morzu w porównaniu z tym jakie mamy plany rozwoju. 

Naszą ideą jest stworzenie usługi, która jeszcze bardziej ułatwi sprawdzenie wyników zawodnika, a także wspomoże prace zespołów supportujących, czy samych zawodników, którzy mogą chcieć śledzić poczynania swojego osobistego rywala.

O postępach prac będziemy informowali na naszym blogu i social mediach B4SPORT.

tracksms

Podsumowanie

Powrót do menu

Listę organizatorów, a tym samym imprez sportowych na których będzie uruchomiony TrackSMS, przedstawiamy na bieżąco w social mediach B4SPORT. Jesteśmy podekscytowani tym, by pokazać wam możliwości tej usługi. Mimo tego, że jest ona na wczesnym etapie rozwoju, to widzimy potencjał w jej użyciu. Jest to odpowiedź na liczne wasze, jako zawodników, kibiców, zapytania o usprawnienia naszej platformy do wyników online. 

Każdy SMS dostarczy wam najświeższych informacji o postępach, sukcesach i wyzwaniach, jakie napotyka Twój bohater (zawodnik)… a może jednak sportowy rywal? To nie tylko technologia, to nowe możliwości wspierania, motywowania i czerpania radości ze sportowych zmagań.

Do zobaczenia na biegach, gdzie każda sekunda ma znaczenie!

 

Zdobądź szczyty wyszukiwań z B4INTERNET

Mierzysz wysoko? Skorzystaj z obsługi pomiaru czasu na imprezach sportowych przez B4SPORT oraz z platformy do organizacji i zapisów zawodów sportowych B4SPORTONLINE