Triathlon Polska Bydgoszcz Borówno

Inteligentne zawody sportowe na Triathlon Polska

Już w niedzielę 23 sierpnia startuje kolejna edycja Triathlon Polska Bydgoszcz Borówno. Prawie 600 triathlonistów z 10 krajów zmierzy się indywidualnie i w sztafetach na dwóch dystansach – Ironman i 1/2 Ironman.

Triathlon Polska to idealne zawody na to, aby wykorzystać możliwości technologiczne, jakie przed nami stoją. Zobaczcie, co przygotowujemy na imprezę.

Sprzęt firmy MYLAPS

Skorzystamy z niezawodnego systemu MYLAPS – tego samego, którym dokonywaliśmy pomiaru czasu na Biegach Rzeźnickich w Bieszczadach (zobacz). Chipy idealnie nadają się na triathlon, ponieważ są wytrzymałe i wodoodporne. Opaska na rzepy mocowana nad kostką zapewni komfort uczestnikom.

Siedem punktów pomiarowych

Zawodnicy będą rywalizować na kilku pętlach, przez co możemy wykorzystać nasze oprogramowanie do tego, aby zbierać dane o wynikach uczestników. Dzięki dużej liczbie międzyczasów udało nam się przygotować również coś zupełnie nowego – live tracking.

Live tracking

Chipy nie są wyposażone w nadajnik GPS, ale nie jest to dla nas przeszkodą, aby śledzić pozycję uczestników na trasie. Jesteśmy w stanie analizować dotychczasowe zachowanie zawodnika i prognozować jego położenie pomiędzy punktami pomiarowymi na podstawie specjalnie przygotowanych algorytmów.

Wyniki w chmurze – online i mobile

Wszystkie zebrane przez nas dane z punktów pomiarowych po kilku sekundach znajdą się na stronie WYNIKI.B4SPORT.PL, aby każdy mógł sprawdzić czas zawodnika startującego w triathlonie, zarówno na komputerze jak i na urządzeniach mobilnych.

Announcer line dla spikera

Linia spikera to innowacja z którą zetknęliśmy się w Stanach Zjednoczonych w trakcie konferencji biegowych (zobacz). Ustawiona na sto metrów przed metą linia pomiaru czasu pozwala dowiedzieć się, który zawodnik bliski jest ukończenia rywalizacji. Dzięki naszemu systemowi wszystkie informacje dotyczące zawodnika wyświetlają się na tablecie, który otrzymuje od nas spiker, aby sprawnie i w atrakcyjny sposób zapowiadać kolejnych zawodników zbliżających się do mety.

SMS z wynikiem

Po finiszu wyślemy do każdego zawodnika SMS z wynikiem.

Wyniki na Facebooku

Jeśli jesteś dumny ze swojego rezultatu, możesz podzielić się nim na Facebooku. Mogą to zrobić również Twoi znajomi i rodzina. Wystarczy odnaleźć swój rezultat na stronię wyników zawodów, kliknąć na niego, aby zobaczyć szczegóły, takie jak czasy na poszczególnych etapach, miejsce w kategorii, średnie tempo. Aby podzielić się wynikiem ze swoimi znajomymi na Facebooku, wystarczy kliknąć na ikonę Udostępnij.

Certyfikat ukończenia triathlonu

Pobierz ze strony z wynikiem certyfikat ukończenia triathlonu. Zrób sobie pamiątkę i wydrukowany certyfikat umieść w ważnym dla Ciebie miejscu, najlepiej obok medalu.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z możliwości, jakie zaproponowaliśmy na tegoroczną edycję Triathlon Polska. Do zobaczenia w niedzielę!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz