Wyniki triathlon polska bydgoszcz borówno

Wyniki Triathlon Polska Bydgoszcz Borówno

23 sierpnia cała triathlonowa Polska była zwrócona w kierunku Bydgoszczy, aby śledzić zmagania na dystansie pełnym Ironman, dystansie średnim Ironman oraz sztafety. W czterech zawodach wystartowało łącznie 496 zawodników.

Na dystansie pełnym Ironman 140.6 najlepszy okazał się Paweł Reszke z Wejherowa. Linię mety przekroczył z czasem 9 godzin 15 minut i 50 sekund.

Wyniki Triathlon Polska Ironman

Możesz także zobaczyć jak Paweł Reszke wbiegał na metę jako pierwszy Ironman!

Na dystansie średnim najlepszy okazał się Michał Majka z Elbląga. Zobacz dokładny czas zawodnika na poszczególnych międzyczasach!

Wyniki Triathlon Bydgoszcz Borówno

Wyniki sztafet możesz sprawdzić poniżej:

Sztafety dystans pełny

Sztafety dystans średni

W sztafecie na dystansie średnim brał udział Sylwester Szmyd. Jego drużyna zajęła drugie miejsce. Na wynikach widać, że kolarz nie miał sobie równych.

Wyniki Sylwester Szmyd Triathlon Bydgoszcz Borówno

Tymczasem każdy z Was może dokładnie prześledzić wyniki Triathlon Polska na stronie WYNIKI.B4SPORT.PL. Każdy z triathlonistów może odnaleźć swój rezultat i udostępnić go na Facebooku oraz pobrać certyfikat ukończenia zawodów.

wyniki bydgoszcz borówno triathlon polska

Bardzo cieszymy się, że docierają do nas głosy zadowolenia, zarówno bezpośrednio skierowane do naszego zespołu jak i te krążące między zawodnikami i ludźmi związanymi z triathlonem. Bardzo dziękujemy!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz