Konferencja biegowa Poznań 2015

Konferencja biegowa – B4SPORT z wykładem w Poznaniu

Z radością informujemy, że zespół B4SPORT weźmie czynny udział w Trzeciej Ogólnopolskiej Konferencji Metodycznej w Poznaniu! Tematem przygotowywanego przez nas wystąpienia będą nowe technologie w kontekście atrakcyjności imprez biegowych.

W dniach 22-23 października 2015 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu już po raz trzeci odbędzie się konferencja, która zrzesza największych specjalistów związanych z organizacją imprez biegowych, marketingiem i zarządzaniem sportem.

Wśród nich znajduje się również marka inteligentnych zawodów sportowych B4SPORT. Bardzo gorąco zapraszamy do wysłuchania naszego wykładu zatytułowanego „Przegląd nowych technologii dostępnych dla organizatorów biegów masowych. Jak dokonać właściwego wyboru”.

Bardzo cieszymy się, że zaistnieje możliwość wspólnej dyskusji na tematy związane z szeroko pojętą organizacja zawodów sportowych. Liczymy na to, że nasza wiedza i to wszystko, co mamy do przekazania, wzbudzi u słuchaczy zainteresowanie i przyczyni się do rozwoju INTELIGENTNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH w Polsce.

Zapraszamy na oficjalną stronę Konferencji!

Do zobaczenia w Poznaniu!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz