B4SPORT konferencje

Zdobywamy doświadczenie w Stanach Zjednoczonych i w Europie

Jednym z głównych założeń B4SPORT jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji i nauka od najlepszych. Dzięki oficjalnemu partnerstwu z producentem sprzętu do pomiaru czasu, firmą MYLAPS, nabraliśmy wiele doświadczenia będąc na szkoleniach w Holandii. Postanowiliśmy zrobić krok dalej, dlatego w 2014 roku uczestniczyliśmy na dwóch konferencjach w USA – Road Race Mangement w Hollywood na Florydzie oraz Event Directors’ College Series w Portland w stanie Oregon.

Zdecydowaliśmy się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, ponieważ wiemy, jak szybko rozwija się rynek sportów aktywnych w Polsce. Oczekiwania zawodników startujących w imprezach sportowych rosną, dlatego ważne jest, aby poziom organizacyjny zawodów wzrastał. Zbieranie doświadczenia poprzez samo organizowanie eventów może nie wystarczyć. Może się okazać, że organizator w pewnym momencie dotrze do martwego punktu, przez co nie będzie miał do zaoferowania zawodnikom niczego nowego. Na szczęście na świecie prężnie działają grupy, którym zależy na podnoszeniu kompetencji organizatorów, aby zawody sportowe nabierały bardziej profesjonalnego wymiaru i nowoczesności.

Na kilkudniowych konferencjach omówiono zagadnienia związane z szeroko pojętą organizacją zawodów sportowych. Biorąc pod uwagę specjalizację naszej firmy, swoją uwagę zwróciliśmy przede wszystkim w stronę elektronicznego pomiaru czasu na zawodach oraz możliwości oprogramowania do zarządzania imprezami sportowymi. Wiele nauczyliśmy się biorąc udział w obsłudze pomiaru czasu w trakcie Maratonu w Portland.

Całą wiedzę, która zdobyliśmy w czasie naszych międzynarodowych wyjazdów, wykorzystujemy w naszych działaniach. Naszym celem jest podniesienie jakości zawodów sportowych na polskim rynku. Naszą misją jest pokazanie organizatorom w Polsce, w jaki sposób mogą organizować inteligentne zawody sportowe.

To czego się nauczyliśmy, będziemy również wykorzystywać do dzielenia się wiedzą na naszym blogu. Zapraszamy do zaglądania na stronę b4sport.pl/blog/ oraz zapisania się na newsletter.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz