zapisy wyniki pomiar czasu B4SPORT

6 powodów dla których warto korzystać z profesjonalnego systemu do zarządzania zawodami sportowymi

Organizacja zawodów sportowych na najwyższym poziomie wymaga ogromnego wysiłku. Z roku na rok rośnie nie tylko frekwencja, ale także oczekiwania uczestników. Na szczęście istnieją rozwiązania, dzięki którym zarządzanie zawodami staje się bardziej profesjonalne i szybsze.

Sytuację najlepiej obrazują wyzwania, przed jakimi stają organizatorzy największych zawodów sportowych na świecie. W tym wpisie postaramy się pokazać, dlaczego realizatorzy najbardziej prestiżowych imprez sportowych korzystają z profesjonalnego systemu do zarządzania zawodami.

1. System umożliwia całościowe zarządzanie zawodami z jednego poziomu

Wyobraź sobie, że wszystkie najważniejsze sprawy związane z zawodami masz pod kontrolą. O każdej porze, gdziekolwiek jesteś, masz dostęp do pełnej bazy danych zawodów. Nowoczesne oprogramowanie pozwala na całkowite dostosowanie wszelkich szczegółów do Twoich zawodów sportowych.

Od teraz za pomocą systemu zdefiniujesz wszystko, co charakteryzuje Twoje zawody – ich ilość, dystanse, kategorie wiekowe, liczby drużyn, pełen harmonogram i wiele innych. Dla strony głównej Twojej imprezy sportowej stworzysz podstrony według zdefiniowanego szablonu. Otworzy to szereg możliwości, dzięki którym jakość zawodów wzrośnie. Uczestnicy będą w stanie łatwo i szybko znaleźć na stronie internetowej wszystkie najpotrzebniejsze informacje – listy uczestników, wyniki, aktualności, regulamin czy listy sponsorów.

2. Dobry software pozwala zaoszczędzić czas

Musisz przyznać, że organizowanie zawodów wymaga wielkiego nakładu pracy, przez co często brakuje Tobie czasu. System pozwala automatyzować wszelkie działania, przez co zyskujesz cenny czas, który możesz wykorzystać do innych spraw organizacyjnych. Organizatorzy na zachodzie cenią sobie rozwiązania, dzięki którym obsługa imprezy jeszcze przed startem, aż do uzyskania oficjalnych wyników zajmuje zdecydowanie mniej czasu.

Nie musisz angażować do pracy biurze zawodów wielu ludzi. Dzięki systemowi obsługa została zredukowana do minimum. Do tego wszystkie działania możesz na bieżąco monitorować w dowolnej chwili, gdziekolwiek jesteś. Teraz samemu uruchomisz zapisy online, określisz wszystkie wytyczne i jednym kliknięciem dokonasz aktywacji oraz dezaktywacji poszczególnych opcji.

3. System jest narzędziem wspierającym sprzedaż

Dzięki oprogramowaniu zarobisz więcej. Wystarczy skorzystać z możliwości, jakie daje merchandising zintegrowany z formularzem zgłoszeniowym. Od teraz zawodnicy mają okazję kupić od Ciebie przeróżne gadżety korzystając z platformy do zarządzania Twoimi zawodami sportowymi. Nie tylko zwiększysz sprzedaż, ale również wyjdziesz naprzeciw oczekiwaniom uczestników.

4. Sponsorzy chętniej wspierają nowoczesne rozwiązania

Jeśli w systemie do zarządzania zawodami znajduje się sporo miejsca na reklamę sponsora, tym chętniej będzie Cię wspierał. Fundator chce, aby jego marka była kojarzona pozytywnie, dlatego oczekuje odpowiedniej uwagi i promocji. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu zawodnicy oraz kibice niemal na każdym kroku zetkną się z informacją o sponsorze.

5. System jest atrakcyjny dla zawodników

Czasy się zmieniają, a nowoczesne technologie są już obecne w niemal każdej dziedzinie naszego życia. Zawodnicy na całym świecie cenią sobie współczesne rozwiązania organizacyjne imprez sportowych, ponieważ dzięki temu czują, że biorą udział w wyjątkowym wydarzeniu.

Za sprawą odpowiedniego oprogramowania uczestnik Twoich zawodów otrzymuje konto, gdzie ma dostęp do wszystkich potrzebnych i wartościowych informacji związanych z imprezami w których brał udział i w których planuje wystartować. Ma pełen wgląd w historię swoich wyników, rekordów i innych danych. Otrzymuje możliwość zarządzania swoim kontem na wiele sposób.

Dla przykładu, system pozwala każdemu dzielić się informacjami na portalach społecznościowych, przez co zwiększa się zasięg wiedzy o Twoich zawodach sportowych. Oprócz tego możliwa jest wewnątrzsystemowa komunikacja między zawodnikami czy śledzenie ich na mapie w trakcie zawodów. Te opcje otwierają szereg możliwości przetwarzania informacji na różne sposoby i ich dalsze wykorzystanie zarówno przez uczestników jak i organizatorów.

6. System to inwestycja w przyszłość

Dzięki systemowi gromadzisz w jednym miejscu unikalną bazę danych zawodników, którzy kiedykolwiek brali udział w organizowanych przez Ciebie zawodach. Z imprezy na imprezę baza zwiększa się, a Ty zyskujesz doświadczenie. Zdobywasz coraz więcej informacji, które możesz dalej przetwarzać i jeszcze bardziej zautomatyzować, aby Twoje kolejne zawody były zorganizowane na jeszcze wyższym poziomie.

Za pomocą programu przeprowadzisz kampanie mailingową czy ankietę. Bez problemu skonfigurujesz system bonusów według którego będzie mógł nagradzać zawodników regularnie biorących udział w Twoich imprezach. Odpowiednie działania, które wykonasz dzięki systemowi, znajdą swoje odzwierciedlenie w przyszłości – zawodnicy chętniej wezmą udział w zawodach, które wyróżniają się wysoką jakością.

Czy jest coś, czego jeszcze wymagasz od oprogramowania do zarządzania zawodami sportowymi? Podziel się tym w komentarzach!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz