VI Bieg Trzeźwości Brzoza 2015

VI Bieg Trzeźwości

W sobotę 19 września punktualnie o godzinie 12:00 startuje jeden z najlepiej zorganizowanych biegów na 10 km w Polsce. Przypominamy, że edycja Biegu Trzeźwości z roku 2014 zajęła 2. miejsce w konkursie organizowanym przez portal MaratonyPolskie.PL. Jak będzie w tym roku?

Tego jeszcze nie było

Nowością na tegorocznym Biegu Trzeźwości będą wyniki na żywo online. Każdy zainteresowany przebiegiem rywalizacji może sprawdzić wyniki na stronie WYNIKI.B4SPORT.PL. Wystarczy przejść do strony zawodów i czekać, aż pierwsi zawodnicy przekroczą międzyczas na piątym kilometrze, a następnie zakończą bieg na mecie. Dokładny czas pojawi się kilka sekund po przekroczeniu przez zawodnika linii pomiarowej.

Kolejną innowacją VI Biegu Trzeźwości jest linia spikera. Organizatorzy zdecydowali się wykorzystać nasz system announcer line, aby spiker mógł w atrakcyjny sposób prezentować zbliżających się zawodników. Co więcej, zapowiadający otrzyma informacje o biegnących uczestnikach na kilkaset metrów przed metą. W jaki sposób spiker wykorzysta dane zgromadzone przez Organizatora i nasz system podczas rejestracji, zobaczymy już w sobotę!

Kilka uwag organizacyjnych

Start biegu na 10 km – godzina 12:00, Przyłęki – plac przy szkole podstawowej

Start nordic walking na 5 km – godzina 12:02

Zapisy zamykamy 17 września o 23:59:59. Do tego czasu masz szansę zarejestrować się na bieg płacąc 60 zł i nordic walking 50 zł. Zapisz się!

Zapisy będą możliwe także w biurze zawodów w dniu wyścigu (70 zł).

Do zobaczenia w sobotę!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz