Zdobądź dodatkową pracę pełną sportowych emocji! Praca w górach

Kochasz naturę? Szukasz pracy w górach, nad morzem? Praca Timera może być dla Ciebie. Timer pełni jedną z kluczowych ról na masowych zawodach sportowych. Wcielamy się w rolę sędziów, dzięki którym jest możliwa sprawiedliwa rywalizacja z innymi zawodnikami. Oprócz dodatkowego zarobku możesz odnaleźć w tej pracy misję, która daje prawdziwą satysfakcję oraz zwiedzić ciekawe miejsca. 

Dołączając do EKIPY B4SPORT możesz:

  • nietuzinkowo spędzać czas w wybrane weekendy;
  • odwiedzać ciekawe miejsca; praca w górach, nad morzem;
  • poznać ludzi „zwariowanych” na punkcie sportu;
  • i jednocześnie zyskać dodatkowe źródło dochodu.

Jedyne czego potrzebujesz to chęci na weekendowe wypady oraz otwartość na nową wiedzę.

Z pomiarem czasu do czynienia miał każdy człowiek, choćby na zajęciach wychowania fizycznego, gdzie nauczyciel stoperem mierzył czas biegu na zaliczenie. Metoda powszechna, lecz zdaje egzamin w rywalizacji na małą skalę. W przypadku zawodów sportowych wymagana jest dużo większa precyzja, ponieważ wielokrotnie o zwycięstwie decydują ułamki sekundy, niezależnie czy są to zawody biegowe, rowerowe, czy nordic walking. Do tego dochodzi jeszcze masowość imprez sportowych, podczas których trzeba zmierzyć czas setkom, a czasem nawet tysiącom zawodników. Właśnie dlatego za pomiar czasu odpowiadają wyspecjalizowane firmy, takie jak my.

Przybliżamy pracę Timera w B4SPORT

Na czym właściwie polega pracy chronometrażysty? Naszą główną misją jest ustalenie klasyfikacji oraz czasu każdego z zawodników. Odpowiada za to cały nasz zespół, który oczywiście nie robi tego ręcznie stoperem, nie wpisuje rezultatów w arkusz kalkulacyjny. Wykorzystujemy do tego profesjonalny sprzęt firmy MyLaps używany na największych sportowych imprezach na świecie, a także rozwijane przez naszych programistów platformy rejestracji: B4SPORTONLINE.PL oraz wyników: WYNIKI.B4SPORT.PL. W zależności od roli Timer głównie odpowiada za rozstawienie oraz nadzór nad sprzętem elektronicznym w jego punkcie pomiarowym.
Bycie timerem okazja na pracę w górach, nad morzem. Miejscowości, w których przychodzi nam pracować to Lądek Zdrój (Sudety), Cisna (Bieszczady), Karłów (Góry Stołowe), Gdańsk i wiele innych ciekawych miejsc. 

Kim jest zespół B4SPORT?

Kim jesteśmy? Nasz zespół to mieszanka osób o różnych osobowościach, w różnym wieku, ale jest coś co nas łączy. Wszyscy lubimy przygodę, którą jest praca Timera. Zawody odbywają się w każdym zakątku Polski przez cały rok, począwszy od biegów miejskich, poprzez gminne aż po same szczyty gór. Nie ma dwóch takich samych imprez. Często eventy odbywają się na łonie natury, co z pewnością można uznać za ogromny atut tej pracy.

Jak dostać się do zespołu Timerów B4SPORT?

Swoją przygodę jako Timer możesz zacząć niezależnie czy jesteś studentem czy pracujesz w tygodniu na etat. Ważne jest to czy lubisz aktywnie spędzać weekendy, czy masz dużo energii oraz potrafisz być dokładnym w tym co robisz.
Dodatkowo jeśli lubisz stawiać czoła wyzwaniom, chcesz być częścią wydarzeń sportowych i doświadczać emocji jakie towarzyszą zawodnikom na trasie i na mecie – Odezwij się do nas!

Pracuj z nami i poznaj prawdziwy świat imprez sportowych – po stronie współorganizatora

Wydarzenia sportowe to nie tylko setki czy tysiące uczestników, ale także wolontariusze i organizatorzy, z którymi współpracujemy. Ta branża jest pełna osób z bardzo pozytywnym nastawieniem do otoczenia, otwartych i zaangażowanych. To właśnie dzięki temu udaje się ułożyć skomplikowaną układankę wielu spraw związanych z tworzeniem wydarzenia sportowego.

Pomiar czasu jest istotnym elementem zawodów, który jest integralnie związany z całą resztą, dlatego ważna jest ścisła współpraca z organizatorem ustalając np. kwestie logistyczne związane z pomiarem, czy też z biurem zawodów. Zorganizowanie udanego eventu to sprawienie, aby poziom wydarzenia sportowego był satysfakcjonujący dla uczestnika tak, że gdy przekroczy on linię mety to będzie przekonany, że chce ponownie wystartować w zawodach.

B4SPORT to m.in.. Runmageddon, DFBG, Rzeźnik, Janosik, czy Ocean Lava Triathlon

B4SPORT stoi za obsługą największych imprez biegowych w Polsce, gdzie frekwencja może nawet przekroczyć 10 000 uczestników. Prestiż zawodów wiąże się z dużymi emocjami i zaciętą rywalizacją, dlatego poziom obsługi musi stać na najwyższym poziomie. Spoczywa na nas odpowiedzialność za prawidłowe ustalenie klasyfikacji.

Jednak dzięki wysokiej klasy technologii, która stoi za nami, odpowiedniemu podziałowi ról oraz przez lata wypracowanym procedurom praca Timera jest dobrze zaplanowana i praktycznie na każdą nieprzewidzianą sytuację mamy gotowe rozwiązania. To dlatego wybierają nas Organizatorzy największych i najbardziej wymagających wydarzeń.

Wydarzenia sportowe charakteryzują się dużą dynamiką i nie zawsze przebiegają od A do Z zgodnie ze scenariuszem. Podstawą jest by nie dać się sparaliżować stresowi i komunikować się z zespołem. Ale to naprawdę piękne uczucie, kiedy swój wysiłek możesz przekuć w satysfakcję po udanych zawodach, kiedy słyszysz, że Twój zespół zasługuje na miano Bogów Czasu.

Nie przegap szansy!
Zobacz, jak wyglądają eventy sportowe od zaplecza.

APLIKUJ PRZEZ MAILA

kontakt@b4sport.pl