Bieg Mikrutów Koronowo 2015

Wyniki online na Biegu Mikrutów w Koronowie

V Ogólnopolski Bieg Uliczny im. Braci Mikrut za nami. Dzięki wynikom na żywo online kibice dokładnie wiedzieli, jak radzą sobie ich ulubieni zawodnicy. Bieg ukończyły 273 osoby, a zwycięzcą w kategorii open został Michał Kulpa z Bukowca!

Burmistrz Koronowa dał sygnał do startu o godzinie 14 i wtedy zaczęła się prawdziwa rywalizacja. Do linii pomiarowej zainstalowanej na siódmym kilometrze, pierwsza trójka zawodników – Michał Kulpa, Mariusz Pawłowski i Marek Wojtas – biegła niemal równym tempem. Dopiero pod koniec trasy dystans między sportowcami niewiele się powiększył.

Dzięki zamontowanej na 400 metrów przed meczą linii spikera mogliśmy wiedzieć, który zawodnik zbliża się do mety. Informacje były dostępne na żywo na stronie wyniki.b4sport.pl.

Aktualnie na stronie z wynikami dla wszystkich zainteresowanych dostępne są konkretne rezultaty każdego sportowca. Wystarczy kliknąć na imię i nazwisko zawodnika, by poznać jego dokładny czas, średnie tempo oraz międzyczasy (3 km, 7 km, 9.6 km).

Dodatkowo, w pakietach startowych każdy zawodnik otrzymał kod QR, by jego znajomi kibice na żywo widzieli jego wynik.

Zapraszamy do analizy i udostępniania na Facebooku swoich wyników! Wystarczy kliknąć na przycisk „Udostępnij” znajdujący się w karcie zawodnika. Dla przykładu pokazujemy stronę zwycięzcy.

Byliście w niedzielę w Koronowie? Dajcie znać, jak Wam się podobało.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz