Zmobilizuj swoją społeczność: Misja Tokyo Marathon 2020

Utożsamiasz się ze swoją firmą, czy znajomymi z klubu sportowego? Uważasz, że razem możecie więcej? Zmobilizuj swoją społeczność i wesprzyjcie wspólnie akcję „Misja Tokyo Marathon 2020„. Możecie realnie przyczynić się do pokonania maratonu w Tokio przez niepełnosprawne dzieci z Fundacji Niesiemy Nadzieję z Poznania.

zmobilizuj swoją społeczność

Misja Tokyo Marathon 2020 – pomóż dzieciom spełnić marzenie

 1 marca 2020 roku odbędzie się jedna z największych imprez biegowych czyli „Tokyo Marathon”. Tego dnia, w stolicy Japonii, około 40 tysięcy osób z całego świata będzie walczyć o zwycięstwo! Ale nie to jest ważne.

Ważni są podopieczni Fundacji Niesiemy Nadzieję, którzy to symbolicznie mogą wystartować w maratonie w Japonii. 

42 podopiecznych Fundacji Niesiemy Nadzieję może doświadczyć niezapomnianych emocji, dzięki Tobie i Twojej społeczności

Profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Zygmunt Waśkowski, pasjonat imprez biegowych, który ukończył 22 maratony, bierze udział w tym wydarzeniu i dedykuje go podopiecznym Fundacji Niesiemy Nadzieję.

Wspaniała akcja ma na celu pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Dzięki uczestnictwu prof. Zygmunta Waśkowskiego i hojności ludzi, każde z nich stanie się uczestnikiem Tokio Maratonu!

profesor uniwersytetu w poznaniu

Jak dokładnie działa Misja Tokyo Marathon 2020?

Profesor Zygmunt Waśkowski wystartuje w maratonie, mając na sobie koszulkę ze zdjęciami i imionami 42 podopiecznych Fundacji Dajemy Nadzieję http://www.niesiemynadzieje.pl/ . Dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi maratończycy, pędzący ulicami Tokio! Przeżyją emocje towarzyszące biegaczom oraz otrzymają medal i statuetkę championa. Symboliczny udział w biegu będzie dla nich niesamowitym doświadczeniem.

podopieczni fundacji niesiemy nadzieję w maratonie w Tokio 2020

Akcja charytatywna opiera się na możliwości wykupienia kilometrów trasy maratonu. Do opłacenia są 42 kilometry i 195 metrów.

  • 1 km wart jest 1000 PLN
  • 1 metr z 195 metrów wart jest 42 PLN

Zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane fundacji Dajemy Nadzieję! Wierzymy, że ludzi dobrej woli jest wystarczająco dużo i ustalona kwota zostanie osiągnięta.

Zmobilizuj swoją społeczność i wspólnie pokażcie, że w jedności siła?

Jako społeczność B4SPORTONLINE.PL zdecydowaliśmy się wesprzeć podopiecznych Fundacji Niesiemy Nadzieję i wykupiliśmy kilometr trasy. Uważamy, że warto być #befor, warto być dla kogoś. Warto pomagać, do czego też gorąco zachęcamy Ciebie i Twoją społeczność.

Ty i twoja społeczność możecie wykupić jeden kilometr trasy, wspierając w ten sposób jedno dziecko. Wpłacając pieniądze poprzez szybkie płatności na stronie wydarzenia:

https://b4sportonline.pl/misja_tokyo_marathon_2020/

Dodatkowo każda pojedyncza osoba ma możliwość włączenia się w akcję i wpłacania drobnych sum, które stają się cegiełkami w budowaniu tej inicjatywy.

Przy wpłacie możesz wpisać swoją społeczność, która to pojawi się na liście darczyńców. Zmobilizuj swoich znajomych i pomóżcie dzieciom w akcji „Misja Tokyo Marathon 2020”.

 

Wesprzyj akcję Fundacji Niesiemy Nadzieję i spraw aby marzenia młodych, niepełnosprawnych dzieci mogły się spełnić!

Poinformuj o akcji charytatywnej wszystkich znajomych i społeczności!

Kliknij w link do wydarzenia na Facebooku

Niech ludzi niosących pomoc jest jak najwięcej!

#befor

#bądźdla