B4SPORT w Barcelonie – konferencja MYLAPS

W dniach 3-4 lutego 2020 roku uczestniczyliśmy w konferencji MYLAPS Customer Conference. Wyjazd do Barcelony był dla nas doskonałą okazją, aby poznać nowe rozwiązania technologiczne proponowane przez holenderskiego producenta sprzętu, dzięki którym obsługa imprez w zakresie obsługi pomiaru czasu może wejść na jeszcze wyższy poziom.  

źródło: https://www.mylaps.com/video-relive-the-conference-in-barcelona/

Pierwszy dzień konferencji to przede wszystkim prezentacja nowości. Jak dowiedzieliśmy się podczas prezentacji, najwięcej innowacyjnych rozwiązań zostanie wprowadzonych dla systemów ProChip oraz BibTag. Naszą uwagę zwrócił BibTag Handreader, czyli ręczne urządzenie do pomiaru czasu, które może być wykorzystywane w miejscach, gdzie trudno przetransportować klasyczny sprzęt pomiarowy. B4SPORT już od ponad 2 lat dysponuje podobnym rozwiązaniem – aplikacją do manualnego pomiaru czasu WYNIKI.B4SPORT. Nasze rozwiązanie zostało już wielokrotnie wykorzystane przez organizatorów biegów górskich w Polsce. Za pomocą aplikacji WYNIKI.B4SPORT zmierzono również czas uczestnikom Runmageddon Global na Saharze i Kaukazie.  

Podczas drugiego dnia konferencji mieliśmy okazję wziąć udział w warsztatach poświęconym obsłudze nie tylko sprzętu do pomiaru czasu, ale również aplikacji Mylaps Event App. Uważamy, że rozwiązanie to może podnieść wartość wielu imprez. Śledzenie na mapie, selfie, powiadomienia, integracja z social media to tylko kilka z dostępnych funkcjonalności.

Bardzo cieszyła nas możliwość wymiany doświadczeń z partnerami MYLAPS. W konferencji wzięło udział ponad 65 timerów z całej Europy i Azji. W sesji popołudniowej, wysłuchaliśmy prezentacji firm timingowych z Węgier i Rosji. Mieliśmy okazję również bezpośrednio porozmawiać z wieloma przedstawicielami firm z naszej branży, wymienić się pomysłami, rozwiązaniami, które stosujemy.