Sprzedawaj gadżety online – nowe możliwości sklepu na B4SPORTONLINE

W czasach kiedy biegacze mają tak szeroki wybór imprez biegowych, wielu organizatorów zabiega, aby dany uczestnik nie tylko wziął udział w ich zawodach, ale również identyfikował się z imprezą, w której wystartuje.

Najprostszym sposobem do osiągnięcia tego celu jest ciekawa oferta produktów odzieżowych i gadżetów. Dawniej w pakietach startowych królowały koszulki, obecnie są to akcesoria takie jak buffy, czapki, rękawiczki, zaś koszulki i nie tylko można dokupić podczas rejestracji.

Jak zacząć sprzedawać gadżety online?

Organizatorzy często przygotowują kompleksową ofertę zakupową, a dzięki platformie B4SPORTONLINE.PL mogą sprzedawać gadżety swoje, a także sponsorów już podczas rejestracji. Wydaje się, że jest to najlepszy miejsce na tego typu aktywność, ponieważ uczestnicy na fali entuzjazmu związanego z rejestracją na dane zawody z chęcią rozszerzają swój pakiet startowy o dodatkowe elementy.

Moduł ecommerce dla organizatorów zawodów sportowych, biegów, triathlonów, kolarzy itp.

Moduł sklepu dostępny w panelu administracyjnym platformy B4SPORTONLINE.PL dawał możliwość dodawania dowolnych produktów wraz ich opisem, ustawiania cen, definiowania wartości takich jak rozmiar, czy pojemność. Na bieżąco Organizator miał dostęp do zestawienia zamówionych produktów. Wychodząc naprzeciw potrzebom, moduł sklep został rozbudowany o kolejne funkcjonalności. Biorąc pod uwagę, że rejestracja na zawody rozpoczyna się na wiele miesięcy przed starem imprezy, wielu uczestników chce otrzymać gadżety drogą pocztową. W związku z tym została dodana możliwość ustawienia ceny dostawy dla pojedynczych produktów. W ustawieniach produktu pojawiła się nowa zakładka „Wartość dostawy”, gdzie można zdefiniować wartość dla każdej metody dostawy dla danego produktu. Produkty mogą się różnić gabarytami, co jednocześnie przekłada się na koszty przesyłki.

Kolejna innowacja to możliwość zmiany statusu zamówienia, dzięki czemu wiemy w jakim stopniu zamówienie zostało już zrealizowane. Oczywiście platforma B4SPORTONLINE.PL daje możliwość filtrowania produktów zgodnie z ich statusem.

Co więcej, pojawiło się pole z danymi dostawy, umożliwiające łatwe kopiowanie. Dzięki czemu łatwo nam będzie przygotować etykietę do wysyłki, lub zamówić kuriera.

Jesteś organizatorem zawodów sportowych i chcesz sprzedawać gadżety? Zarejestruj się na platformie do zapisów na zawody sportowe B4SPORTONLINE.PL, lub zapytaj o szczegóły specjalistów B4SPORT