Bieg Uliczny im. Braci Mikrut

Inteligentne zawody sportowe w Koronowie

Już 26 kwietnia w Koronowie odbędzie się wyjątkowa impreza biegowa, na której warto się pojawić. Zapisy do głównych zawodów na 10 km ciągle trwają, a na kibiców czeka szereg atrakcji.

W tym roku Bieg Mikrutów nabierze nowej jakości, ponieważ organizatorzy zdecydowali się na zastosowanie inteligentnych rozwiązań technologicznych.

Dzięki systemowi do pomiaru czasu firmy MYLAPS i oprogramowaniu B4SPORT ONLINE, stworzonemu specjalnie na potrzeby organizacji INTELIGENTNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH, impreza w Koronowie będzie atrakcyjna zarówno dla zawodników jak i kibiców.

Jedną z nowości, która pojawi się na Biegu Mikrutów, będzie wyświetlanie wyników na żywo online.

Wyniki B4SPORTTeraz każda osoba zainteresowana zawodami, po wejściu na stronę wyniki.b4sport.pl i odnalezieniu konkretnej imprezy, może na żywo śledzić czas poszczególnego sportowca. Rezultaty podejrzeć można zarówno z domowego komputera, jak również ze smartfona z dowolnego miejsca na świecie.

Dlatego, jeśli z jakiegoś powodu nie mogłeś pojawić się na imprezie sportowej, w której wziął udział ktoś Tobie bliski, nie musisz czekać na telefon z wynikami od przyjaciół. Wystarczy, że sprawdzisz rezultat online.

Dodatkowo, jeśli posiadasz konto na Facebooku, możesz podzielić się każdym wynikiem ze swoimi znajomymi. Wystarczy kliknąć „Udostępnij”, aby rezultaty sportowca pojawiły się na Twojej tablicy.

Jeśli jesteś kibicem, to dzięki odpowiednio rozmieszczonym punktom pomiaru czasu, na stronie wyników online dowiesz się, w jakim miejscu na trasie znajduje się zawodnik, którego wspierasz.

Organizatorzy przygotowali również małą niespodziankę dla spikera zawodów oraz kibiców. Wszystkiego dowiecie się w Koronowie 26 kwietnia 😉

Na zawody zapraszamy nowych uczestników, kibiców, a także organizatorów imprez sportowych!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz