9 powodów dla których warto skorzystać z platformy B4SPORTONLINE

Rozwiązania oferowane przez platformę B4SPORTONLINE mają przede wszystkim na celu wsparcie Organizatora w przygotowaniu zawodów sportowych. Wśród wielu korzyści warto przede wszystkim wymienić:

1. Kompatybilność z każdym sprzętem do pomiaru czasu

Decydując się na przeprowadzenie zapisów za pośrednictwem platformy B4SPORTONLINE w żaden sposób nie ogranicza sobie pola manewru w kontekście wyboru firmy świadczącej usługi pomiaru czasu. Bez znaczenia pozostaje sprzęt jakim mierzony jest czas. Platforma jest na tyle uniwersalna, że po zakończeniu rejestracji wystarczy wygenerować listę startową i dostarczyć ją Timerowi.

kompatybil

2. Wzrost potencjału marketingowego

Marketing to kluczowe zagadnienie w kontekście organizacji imprezy sportowej. Skutecznie zaplanowana kampania reklamowa ma wpływ nie tylko na liczbę uczestników, ale także grono partnerów. Warto zatem wykorzystać możliwości, które zapewnia platforma do inteligentnego zarządzania zawodami sportowymi B4SPORTONLINE. Na podstawie danych zebranych podczas rejestracji, system generuje statystyki, które mogą potwierdzić markę imprezy, a więc stają się atutem w rozmowach z potencjalnymi sponsorami. Oczywiście, nie jest to jedyna korzyść, która płynie z użytkowania platformy. Widget “sponsorzy” pozwala zamieszczać na stronie zawodów logotypy sponsorów. Dodatkowe miejsce na reklamę z pewnością może zachęcić partnerów do podjęcia współpracy.

statytsyki

3. Samodzielne zarządzanie zawodami

Korzystając z platformy B4SPORTONLINE Organizator staje się niezależny od firm które świadczą usługi z zakresu zarządzania zawodami. Wszystkie niezbędne narzędzia znajdują się w jednym miejscu. Organizator może swobodnie dokonywać zmian na listach startowych, edytować dane uczestników, a także wysyłać do nich maile. Przyjazny użytkownikowi panel administracyjny stworzony został w taki sposób, aby Organizator mógł wykonywać wszystkie czynności intuicyjnie.

samodzielne zarządzanie

4. Strona zawodów

Co wyróżnia B4SPORTONLINE od innych systemów to przede wszystkim możliwość tworzenia stron internetowych dedykowanych zawodom. Co istotne, Organizator może zaprojektować stronę według własnego pomysłu, przez co każda stworzona witryna zyskuje swój unikalny wygląd. Ten element z pewnością pozwoli odróżnić się od innych.

unikalna strona

5. Elastyczność

Pod tym hasłem kryje się kilka funkcjonalności systemu. Wśród najważniejszych należy wymienić dowolne definiowanie opłat startowych. Kwotę, którą uczestnik musi uiścić, aby jego nazwisko znalazło się na liście startowej można ustawić w taki sposób, aby wzrastała w określonym przedziale czasowym. Organizator ma również dowolność w przypadku tworzenia kategorii, oprócz tych standardowych, może tworzyć nowe, jaki i modyfikować te automatycznie wygenerowane. Zwyczajowo zawodnicy klasyfikowani się od 16 lub 18 roku życia. W przypadku gdy w zawodach biorą udział również dzieci, bez jakichkolwiek przeszkód można ustawić kategorie, poczynając nawet od pierwszego roku życia.
elastycznosc

6. Oszczędność czasu

Stworzenie strony zawodów zajmuje tylko kilka minut, a przejrzysty i intuicyjny panel administracyjny skraca czas pracy. Co więcej, platforma doskonale działa na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu Organizator ma możliwość zarządzania imprezą niezależnie od miejsca w którym się znajduje. Zaoszczędzony w ten sposób czas można przeznaczyć chociażby na rozmowy z potencjalnymi sponsorami.

czas

7. Pieniądze

Szybkie płatności elektroniczne to zysk nie tylko dla Organizatora, ale również korzyści dla uczestnika. Po dokonaniu opłaty startowej status płatności zawodnika na liście startowej automatycznie zmienia się na opłacony. Natomiast pieniądze księgowane są bezpośrednio na koncie Organizatora.

pieniądze

8. Bezpieczeństwo

Platforma B4SPORTONLINE to synonim bezpieczeństwa danych. Nad poprawnością działania systemu czuwa dział doświadczonych programistów, dzięki czemu Organizator nie musi martwić się, że jakakolwiek awaria zakłóci rejestrację.

nowe_logo-ciemne

9. Integracja z mediami społecznościowymi

W dobie mediów społecznościowych trudno sobie wyobrazić, aby platforma nie była zintegrowana z Facebookiem. Każdy zawodnik może pochwalić się w mediach społecznościowych o fakcie zapisania się na bieg. W ten sposób szersze grono ludzi może dowiedzieć o imprezie, a każdy osoba, która zobaczy post staje się potencjalnym uczestnikiem.

facebook-76536_1920

Platforma B4SPORTONLINE to doskonałe rozwiązanie dla każdego Organizatora. Zarządzanie zawodami z poziomu platformy niesie za sobą niezliczone korzyści, które niezwykle usprawniają cały proces rejestracji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz